VIDEO: Pokáč v novém klipu opěvuje krásu vesnických tancovaček

Vydáno 24.03.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Písničkář Pokáč si odskočil z jarního turné, aby natočil klip k nové skladbě Láska na vsi. Zdárně mu sekunduje Petra Göbelová, která ho na koncertech doprovází jako host.

VIDEO: Pokáč v novém klipu opěvuje krásu vesnických tancovaček VIDEO: Pokáč v novém klipu opěvuje krásu vesnických tancovaček

Brilantní herecké výkony podali v klipu kromě dvojice písničkářů také bratři Balcárkové ze skupiny Light And Love, přičemž Jan Balcárek alias Johny Rainbow píseň produkoval. Zaujme rovněž minimalistické herectví manažera Matěje Dobšoviče.

Pokáčovo vlasaté jaro navštívilo i brněnské Metro

"Je to taková odlehčená písnička z venkovského prostředí. Sám jsem na vsi žil 20 let, takže už bylo na čase na toto téma něco napsat. S Péťou teď navíc jedem turné, které je úplně super a spousta zastávek je vyprodaných, čili volba zpěvačky pro tuhle písničku byla jednoduchá. V klipu jsme zas zkusili něco jiného, a to nechat se zapasovat do vesnické veselky několik desítek let zpátky... a víc už nebudu prozrazovat, podívejte se sami, snad se budete bavit," přeje si Pokáč.

Pokáč má za sebou úspěšný rok: Loni vydaný albový debut Vlasy mu vynesl nominaci na Objev roku 2017 v anketě Český slavík a na Cenu Anděl České hudební akademie. Jeho klip Mám doma kočku patřil k nejúspěšnějším virálním videím a směle ho následoval i klip k duetu s Jakubem Děkanem Co bejvávalo, už není.

tz, lš

Témata: Pokáč, Light And Love, Petra Göbelová, Vlasy

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít