VIDEO: Polonahá Britney Spears se znovu kroutí. Moderátorovi talk show vlezla až do postele

Vydáno 06.08.2016 | autor: Josef Martínek

Novou desku Glory vydá popová princezna Britney Spears už 26. srpna. Propaguje ji novým videoklipem k pilotnímu singlu Make Me, ve kterém opět sází na tělo - nejen své, ale i mužských modelů. Úspěch má i video, ve kterém skočila moderátorovi Jimmymu Kimmelovi až do postele. 

VIDEO: Polonahá Britney Spears se znovu kroutí. Moderátorovi talk show vlezla až do postele Britney Spears v novém klipu tradičně spoléhá na sexuální provokaci

Ještě teplý videoklip Britney trvá skoro pět minut a zpěvačka v něm se svými kamarádkami obdivuje vypracovaná mužská těla. Jak je však u ní zvykem, ani ona toho na sobě mnoho nemá. V horkých letních dnech, které ještě zbývají, tak jistě bude snímek ke smyslné písničce plnit svou roli. 

AUDIO: Britney Spears se vrhla na smyslné r'n'b. Bude z ní The Weeknd v sukni?

Internetem se ale šíří i video, které vzniklo pozdě v noci přímo v bytě moderátora Jimmyho Kimmela. Britney Spears a její pouze ve spodním prádle odění tanečníci vtrhli k němu do ložnice, kde spustili svou show právě za zvuku singlu Make Me. Rozespalý Kimmel se nestačil divit, když se mu Spears najednou svíjela přímo v jeho posteli. 

vložte odkaz, text nemažte

Kromě singlu Make Me už vydala Britney i další ochutnávku z nového alba. Jmenuje se Private Show - stejně jako její parfém. Fanoušci ji dostanou zdarma, pokud si digitálně předobjednají desku. Studiově se Britney Spears vrací po třech letech, zatím poslední nahrávka Britney Jean z roku 2013 byla ale její dosud nejméně úspěšnou.

Témata: Britney Spears, Jimmy Kimmel, talk show, virální video

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít