VIDEO: Popový car Robbie Williams řádí na východě Evropy!

Vydáno 30.09.2016 | autor: Filip Pešta

První videoklip z jedenácté řadovky Robbieho Williamse spatřil světlo světa. Jako popový car se zpěvák snaží podmanit si služky, baletky i vás.

VIDEO: Popový car Robbie Williams řádí na východě Evropy! Popový car Robbie Williams řádí na východě Evropy

Od ohlášení alba ctí Robbie Williams do puntíku jeho název. Druhým chodem "Těžké zábavné show" je singl Party Like A Russian, jenž se samozřejmě pyšní tématickým vizuálem.

Robbie Williams ohlašuje nové album, pomáhali mu i Ed Sheeran nebo Brandon Flowers

Kreativita si zde trochu odřela kolena, protože vzpomeňme na onen příběh k videoklipu písně Sin Sin Sin, kde Robbie jako vedoucí duchovní sekty pečlivě střeží všechny své "hříšnice".

vložte odkaz, text nemažte

Podobný princip je zde zasazen do Puškinova dramatu. Mladá a krásná služebná se zamiluje do arogantního, lhostejného čtyřicátníka, který nectí žádné hodnoty a chce si prostě jen užívat. Věrné služebné nahrazuje svůdnými krasavicemi v bílých šatech, zatímco jeho ctitelka zuřivě vraždí snare bicí soupravy.

Video spustíte kliknutím na obrázek:Na pompéznosti se tentokrát nešetřilo. Na promakanou choreografii, Robbieho obleky a na všechny ty holky se prostě dá dívat.  A co teprve na jeho dirigentské schopnosti na Prokofjevovu Dance Of The Knights. Než si však každý z nás jednotlivě sestaví všechny uvedené atributy ve smysluplný celek, je potřeba položit si zásadní otázku: Přidá si Party Like A Russian Vladimir Putin do svého Spotify playlistu?

Témata: Robbie Williams, Party Like A Russian, Vladimir Putin

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít