VIDEO: Poslední píseň Celeste Buckingham má klip z vylidněné Paříže i vrcholků Alp

Vydáno 25.11.2016 | autor: Pavel Vičar

Celeste Buckingham se právem řadí mezi nejtalentovanější mladé zpěvačky současnosti. Nyní přichází po dlouhé době s novým singlem, který dostal název My Last Song. Ještě že jeho název není myšlen doslovně - byla by škoda, kdyby to byla její poslední píseň. 

VIDEO: Poslední píseň Celeste Buckingham má klip z vylidněné Paříže i vrcholků Alp Celeste Buckingham natočila nový klip na týdenním roadtripu

Před koncem roku se Celeste připomíná s novinkou, která naznačuje, jakým směrem se bude její další cesta ubírát. "Chtěla jsem zpívat o chvíli, kdy se člověk konečně zastaví a uvědomí si, že chce s něčím skoncovat, že potřebuje dát definitivní tečku za určitými kapitolami svého života, za nedořešenými vztahy, osvobodit se, uzavřít je, rozloučit se. Ukončit to, co má být ukončené."

TOP 8 klipů týdne (112.): Top Dream Company uvádějí Xenofobní stát, Carmel Buckingham je víc než jen sestra Celeste

Písní se zpěvačka loučí s tímto rokem, a už plánuje ten příští, kdy prý dokončí nové album a nahraje další duet s Majkem Spiritem. Novinka dlouhé roky ležela v šuplíku. Na jejím vzniku se podílelo produkční studio Littlebeat, a i když se tentokrát jedná jen o slovenskou produkci, výsledek přesto působí mezinárodně. Celeste zní skvěle, její angličtina je opět bezchybná a elektronický kabát skladbě dokonale padnul. Singl by rozhodně mohl uspět v zahraničí, kde se mladá interpretka snaží rozjet kariéru. Výborně odvedená práce.

vložte odkaz, text nemažte

O doprovodné video, které jen podtrhuje atmosféru celého songu, se postaral Roman Wranik, jenž již se zpěvačkou v minulosti spolupracoval. Zajímavostí je, že videoklip natočili za jeden týden na roadtripu, během kterého Celeste v karavanu navštívila Francii, Normandii i Švýcarsko, a symbolizuje cestu jedince. 

Celeste Buckingham interview: Ženy v šoubyznysu jsou hodně sexualizovány

"Objevili jsme místo jako z jiné planety na vylidněném předměstí Paríže, které vypadá jako z futuristického filmu. Potom jsme se přesunuli na opuštěné divoké pláže na břehu Atlantického oceánu v Normandii a nakonec jsme vylezli na vrchol Grindelwald ve švýcarských Alpách medzi Bernem a Curychem. Dohromady jsme procestovali asi 4 tisíce kilometrů," vysvětluje režisér. Sama Celeste dodává, že závěr v Alpách má v klipu nejraději, symbolizuje prý nové nadechnutí a je předzvěstí věcí příštích. 

Témata: Celeste Buckingham, My Last Song, electropop, Alpy, Normandie, Francie

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít