VIDEO: Poslední jízda s Chesterem Benningtonem. Podívejte se na Carpool Karaoke s Linkin Park

Vydáno 13.10.2017 | autor: redakce

I když už od nečekané smrti frontmana Linkin Park uplynuly téměř tři měsíce, objevují se stále nové, dosud nezveřejněné materiály. Epizoda populárního pořadu Carpool Karaoke, natočená jen 6 dní před odchodem Chestera Benningtona, byla nyní zveřejněna přímo na Facebooku Linkin Park

VIDEO: Poslední jízda s Chesterem Benningtonem. Podívejte se na Carpool Karaoke s Linkin Park VIDEO: Poslední jízda s Chesterem Benningtonem. Podívejte se na Carpool Karaoke s Linkin Park

Podle popisku ve videu se nově zveřejněný díl natáčel 14. července, tedy pouhých šest dní před tím, než zpěvák zemřel. Ve videu spolu se dvěma kolegy z Linkin Park zpívá v autě písně své i dalších interpretů, směje se a vtipkuje. 

VIDEO: Fanoušci se loučili s Chesterem Benningtonem. Pocta zpěvákovi Linkin Park spojila celý svět

Chester Bennington byl nalezen mrtev ve svém domě 20. července. Bylo mu pouhých 41 let, vyšetřovatelé konstatovali, že spáchal sebevraždu oběšením. V místosti se našla otevřená lahev alkoholu, ale žádné stopy drog.

Linkin Park nyní chystají vzpomínkovou akci na Benningtonovu počest. Uskuteční se 27. října v Hollywood Bowl v Los Angeles. 

Témata: Linkin Park, Chester Bennington, Carpool Karaoke

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít