VIDEO: POZOR! Rytmus se vrací na rapové výsluní

Vydáno 22.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Patrik Vrbovský aka Rytmus je opravdový fenomén, fanoušci ho milují a nejen na Slovensku, ale i u nás má silnou základnu. Poslední měsíce o něm sice v souvislosti s hudebními novinkami nebylo moc slyšet, to se ale nyní mění. Se songem POZOR  se vrací král domáci hiphopové scény. 

VIDEO: POZOR! Rytmus se vrací na rapové výsluní Dávejte si POZOR! Rytmus se totiž hlásí o slovo

Rytmus si dnes může dovolit prakticky vše. Dávnou minulostí jsou doby, kdy musel tvrdě bojovat o to, aby se v žánru dostal mezi hiphopovou špičku, teď je králem on a široko daleko nemá velkého konkurenta. Po desce se svojí domovskou skupinou Kontrafakt se konečně hlásí o slovo i sólově. Novinka Pozor opět dokazuje jeho kvality. 

VIDEO: Rytmus je jako doma v romském ghettu i v Pařížské v Praze

ZNOVU KRÁLEM

Patrik Vrbovský se vždycky umí obklopit týmem skvělých spolupracovníku a sám má vize, kam chce svoji hudbu s každou další nahrávkou posunout. Skoro nikdy se nejedná o přešlap vedle. Někomu možná bude u singlu Pozor proti srsti text, který je tradičně sebestředný: Rytmus se opět pasuje do role nepřemožitelného a nejlepšího rappera současnosti. Ale proč ne, když vlastně nelže? Rytmus má tu výhodu, že jeho zvuk je jasně rozpoznatelný a s nikým jiným si jej nemůžete splést. Novinka má v rámci komunity rozhodně hitové ambice. 

vložte odkaz, text nemažte

Doprovodné video skvěle koresponduje se skladbou samotnou. Rappera uvidíme ve více rolích, ale v žádné nepůsobí kýčovitě. Rozhodně stále platí, že Rytmus má nejlepší videoklipy na domácí scéně. Ostatní by se od něj mohli učit. Nezbývá než čekat, co vše přinese nová deska. 

Témata: Rytmus, Kontrafakt, rap, hip hop, hudba

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít