VIDEO: Pozvánka do Lucerny jako řemen: Nespoutaní Biffy Clyro řádí mezi vlky

Vydáno 15.04.2016 | autor: David Stoklas

Skotská trojice Biffy Clyro minulý rok oslavila dvacetiny a můžeme jen s úžasem sledovat, jak zrají dále. V červnu vystoupí v Praze a o měsíc později se dočkáme i další desky, ze které už pustili ven první singl. A rozhodně by vám neměl uniknout. 

VIDEO: Pozvánka do Lucerny jako řemen: Nespoutaní Biffy Clyro řádí mezi vlky Biffy Clyro vystoupili před dvěma lety na festivalu Rock For People a nyní se do Česka vrátí

Skladba Wolves Of Winter nese více než zřetelně rukopis kapely, k zemi posluchače sráží hutnými kytarami a Biffy Clyro prostřednictvím ní ukazují hned několik svých podob. Těžko se dá soudit podle jediného singlu celé album, ale pokud pánové chtěli vzbudit zájem, ne-li šílený hype, jakože určitě chtěli, maximálně se jim to povedlo.

Biffy Clyro interview: Řvát na pódiu nás stále baví

Biffy Clyro nedávno k radosti všech fanoušků oznámili, že se podívají i do České republiky. V pražské Lucerně předvedou 7. června svoji pekelně dravou show. Připravovaná deska s názvem Ellipsis a pořadovým číslem osm vyjde 8. července a bude následovat veleúspěšné album Opposites z roku 2013.

vložte odkaz, text nemažte

text: David Stoklas

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít