VIDEO: PREMIÉRA: Kapele Circus Problem v letadle rozmlátili nástroje. Místo vzlyků o tom natočila klip

Vydáno 06.01.2016 | autor: redakce

Pravdivý příběh o její strastiplné cestě do Dublinu a o nepříjemnostech, které se mohou stát každému z nás, to je nový klip skupiny Circus Problem. Námětem animovaného videa bylo poškození hudebních nástrojů a nezájem o komunikaci ze strany letecké společnosti.

VIDEO: PREMIÉRA: Kapele Circus Problem v letadle rozmlátili nástroje. Místo vzlyků o tom natočila klip Kapele Circus Problem v letadle rozmlátili nástroje. Místo vzlyků o tom natočila klip

Kapela se snaží fanouškům nejen přiblížit starosti, které ji na cestách potkávají, ale zároveň i poukázat na fakt, že levné letenky se můžou ve finále pořádně prodražit. "Tomu, kdo někdy letěl s Ryanair, není třeba nic popisovat. Všichni ví, jak se low-cost přepravci dokážou chovat k cestujícím a jejich zavazadlům. Nás naštvalo, že jsme zaplatili příplatek za přepravu nástrojů a vůbec nic to neznamenalo. Nástroje nám rozmlátili a ani neodpověděli na jediný email. Tak jsme si řekli, že to pojmeme s humorem. Některé scény je potřeba vnímat opravdu s nadsázkou," popisuje vznik videoklipu frontman kapely Jirka Čevela.

Chapeau Rouge slavil 95 let: gratulovali Xavier Baumaxa nebo Circus Problem

O kapele Circus Problem je stále více slyšet na domácí i zahraniční scéně. Kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, "laciný pop" a špinavý house. S albem Born Not Typical bourá kluby a další akce po celé republice i v zahraničí a nechává za sebou mejdany protančené až do ranních hodin. Na kontě má řadu pouličních vystoupení, klubových koncertů, festivalů a městských oslav. V roce 2016 bude k vidění mimo jiné na festivalu Mighty Sounds a mnoha dalších.

tz, jm

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít