VIDEO: Propásli jste Ellie Goulding v Praze? Nový klip vás vezme přímo na její turné

Vydáno 23.02.2016 | autor: Josef Martínek

Ellie Goulding vystoupila v Praze na konci ledna a fanoušci si její koncert pochvalovali. Nešlo totiž o žádnou prvoplánovou show, ale hlavně o kvalitně odehraný a odzpívaný popový koncert s dobrými písničkami a pozitivní energií. A takový je i nový klip, pořízený právě na turné. 

VIDEO: Propásli jste Ellie Goulding v Praze? Nový klip vás vezme přímo na její turné Ellie Goulding během lednového koncertu v Praze

Video bylo natočeno na koncertě v belgických Antverpách, který se konal až po pražské zastávce, tedy začátkem února. Ellie Goulding se rozhodla klip pořídit k písni Something In The Way You Move, kterou vydala už loni na podzim jako jeden z promosinglů nového alba Delirium. A u fanoušků je pro svou radostnou náladu velmi oblíbená. Koneckonců, i koncert Ellie je jedna velká radost, jak jsme psali i v naší reportáži z pražského dostaveníčka.

LIVE: Ellie Goulding uvrhla Prahu do deliria štěstí a pozitivní energie

Delirium World Tour začalo v lednu koncerty v Německu a napříč Evropou bude cestovat až do konce března, poté se Goulding přesune do Ameriky a nakonec i do Oceánie. O zábavu má zpěvačka postaráno až do poloviny října. 

text: Josef Martínek, foto: Matěj Třasák

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít