VIDEO: Rammstein, Iron Maiden nebo Motörhead zpívají díky imitátorovi letní hit Despacito

Vydáno 04.08.2017 | autor: redakce

Anthony Vincent je znám pro své imitátorské schopnosti, díky kterým je schopen napodobit téměř každého interpreta. Nyní vsadil letní hit Despacito do úst šestadvaceti hudebních hvězd. Podívejte se, co z toho vzniklo. 

VIDEO: Rammstein, Iron Maiden nebo Motörhead zpívají díky imitátorovi letní hit Despacito VIDEO: Rammstein, Iron Maiden nebo Motörhead zpívají díky imitátorovi letní hit Despacito

Singl Despacito nahrál portorický zpěvák Luis Fonsi s rapperem Daddy Yankee a stal se nejúspěšnějším hitem léta. Kromě prvních příček hitparád vyniká i sledovaností na YouTube, kde už ataktuje hranicí tří miliard přehrání a pozici nejsledovanějšího klipu vůbec. 

VIDEO: Hit Taylor Swift zpívají Rolling Stones i Black Sabbath. Nebo ne?

Ve videu Anthonyho Vincenta zjistíte, jak by song zněl, kdyby ho v repertoáru měli například Motörhead, Rammstein, Iron Maiden, Slayer, Bon Jovi, Nickelback a mnoho dalších hudebních hvězd. 

Anthony Vincent má na svém YouTube kanále přes 2,3 milionu odběratelů, patří tak k nejúspěšnějším imitátorům internetového světa. Jeho nejsúspěšnější videa mají v řádu desítek milionů hlédnutí. 

Témata: Anthony Vincent, Luis FonsiMotörheadRammsteinIron MaidenSlayerBon JoviNickelback

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít