VIDEO: Řezník je i po dvou letech živ ze slavičí kauzy

Vydáno 06.10.2015 | autor: redakce

Kontroverzní rapper Řezník znovu připomíná dva roky starou kauzu, kdy byl diskvalifikován z ankety Mattoni Hvězda internetu v rámci Českého slavíka. Novým klipem s názvem Pořád jenom hate 2 navazuje na loňský singl, ve kterém se opřel (nejen) do výrobce minerálních vod.

VIDEO: Řezník je i po dvou letech živ ze slavičí kauzy VIDEO: Řezník je i po dvou letech živ ze slavičí kauzy

Rapperovi s maskou s tentokrát nelíbí, že Česká televize bude vysílat nový seriál s názvem Já, Mattoni, který bude z větší části financovat. Rozpočet se má přitom vyšplhat na 100 milionů korun, které prý ČT coby veřejnoprávní televize vezme z našich kapes.

Je ovšem ve hvězdách, zda jde Řezníkovi skutečně o naše peněženky, nebo se chce znovu přiživit na dva roky staré kauze, která ho do povědomí veřejnosti dostala nejvíce. Ostatně je dobře známo, že pro pozornost udělá cokoliv - třeba v klipu propaguje sexuální násilí na ženách nebo prodává trika s obrázkem masového vraha. To vše pod záštitou spasitele, který vlastně na všechny nešvary naší společnosti jen zdvořile upozorňuje.

Také nový klip je plný protikomerční pózy, touhy na sebe upozornit, zbytečného násilí i nespecifikovaného hulákání, které je vším, jen ne uměním. Ale jak se říká - proti gustu žádný dišputát. Máte-li na nové video jiný názor, dejte nám vědět v komentářích.

text: Josef Martínek

0,50

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít