VIDEO: Rockin'1000 se vrací: Tisíc rockerů zahrálo Smells Like Teen Spirit od Nirvany!

Vydáno 26.01.2017 | autor: redakce

Video, ve kterém tisíc rockerů na stadionu v italské Ceseně hrálo Learn To Fly od Foo Fighters, se před rokem a půl stalo virální senzací. Přesně po roce se loni rockoví nadšenci sešli znovu a odehráli tentokrát celý koncert pro plné ochozy. Záznam vystoupení s ikonickým hitem Smells Like Teen Spirit Nirvany je nyní ke zhlédnutí na YouTube. 

VIDEO: Rockin'1000 se vrací: Tisíc rockerů zahrálo Smells Like Teen Spirit od Nirvany! Rockin'1000 se vrací: Tisíc rockerů zahrálo Smells Like Teen Spirit od Nirvany!

Už krátce po koncertě byl zveřejněn záznam Rebel Rebel od Davida Bowieho a nyní došlo i na nejslavnější singl Nirvany z ceněného alba Nevermind. V playlistu večera dále nechyběly třeba songy The Verve nebo The White Stripes, takže nejpočetnější rocková sestava světa má v rukávu ještě pár trumfů. 

VIDEO: Itálie chce vidět Foo Fighters, dala dohromady 1 000 rockerů

vložte odkaz, text nemažte

První shledání Rockin'1000 mělo v roce 2015 nalákat Foo Fighters, aby po dlouhých letech znovu zahráli v Itálii. Video se šířilo internetem závratnou rychlostí a brzy se doneslo až k očím Davea Grohla. Ten následně oznámil, že koncert v Itálii proběhne. V listopadu 2015 tam kapela koncertovala hned dvakrát, přičemž jedno z vystoupení proběhlo právě na stadionu v Ceseně. 

Témata: Rockin'1000, Nirvana, Kurt Cobain, Smells Like Teen Spirin, Foo Fighters, rock

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít