VIDEO: Royal Republic, hvězdy příštího Rock for People, přijíždí se svou Baby na roller disco

Vydáno 19.02.2016 | autor: Hedvika Pajerová

Závan sedmdesátých let přiváží známí rockoví vtipálci Royal Republic na kolečkových bruslích. Jejich nový klip k singlu Baby fanoušci už brzy najdou na připravované desce Weekend Man, která vychází 26. února.

VIDEO: Royal Republic, hvězdy příštího Rock for People, přijíždí se svou Baby na roller disco Royal Republic se na české fanoušky chystají v létě

Švédská čtveřice tak letos svým třetím albem oslaví devět let existence v nezměněné sestavě. Dosud vydané singly When I See You Dance With Another a Baby dávají tušit, že neztratili nic ze své pověstné energie a dost možná se můžeme těšit na jejich nejlepší desku.

Royal Republic interview: Holky? Začnou tě hodně rychle nudit

Že nepřišli ani o nicze svého vtipu, ukazují v klipu k singlu Baby. Jeho děj je zasazen do prostředí roller disco, oblíbené kratochvíle sedmdesátých let, kdy návštěvníci diskotéky místo tančení jezdili na kolečkových bruslích. A pánové z kapely se na to skvěle oblékli, nechybí jim pruhované podkolenky, pletené čelenky, sluneční brýle nebo volné kraťasy, které naznačují každý pohyb. Taneční kreace by jim mohla závidět i diskotéková královna Madonna. To vše pod dohledem fanoušků a fanynek tančících na chytlavou melodii Cheese Nacho Baby.

I když videoklip nemá žádný děj, od začátku do konce je na co se dívat. Čtveřice švédských sympaťáků si tak buduje skvělou základu na promo svého nového alba, stejně jako na letní festivalovou sezónu. V České republice je uvidíme v rámci Rock for People, který se koná 3. – 5. července v Hradci Králové.

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít