VIDEO: Rybičky 48 parodují boybandy. Jsou u toho i Pekař a Jakub Děkan

Vydáno 18.07.2016 | autor: redakce

Co může vzniknout z vtipkování v dodávce kapely? To ukazují Rybičky 48 v nové písni a klipu Chtěl jsem tím říct. Původní popěvek parodující boybandy, kterým si muzikanti zkracovali cestu na koncerty, nakonec uzrál v letní hit, jenž putuje do českých rádií. Doprovází ho i výpravné video. Také v něm si Rybičky berou na paškál všechny stereotypy klipů pro teenagery.

VIDEO: Rybičky 48 parodují boybandy. Jsou u toho i Pekař a Jakub Děkan Rybičky 48 si v novém klipu utahují z boybandů

Kromě spřízněného zpěváka Pekaře si v písničce zazpíval a v klipu zahrál Jakub Děkan. "Fanoušci filmů Rambo vědí, že je v něm postava kapitána, kterého hraje stejný herec, jaký se později objevil i v parodii na Ramba Žhavé výstřely 2. A přesně to se nám podařilo s Jakubem Děkanem. Dokázal si vystřelit sám ze sebe. Strašně jsme si během natáčení padli do noty," popisuje zpěvák Rybiček Kuba Ryba a přiznává, že před natáčením se spoluhráči zhlédl desítky klipů, které parodují.

Start festivalu Hrady.cz na Točníku: Kabát, Divokej Bill, Rybičky 48 i zábavný program pro celou rodinu

"Všechny neduhy, co nám přišly vtipné, jako třeba protahující slabiky, záběry na zpěváka, kterého smáčí déšť, nebo to celé přehnané prožívání, jsme použili a snažili se posunout za další hranici," dodává s úsměvem.

vložte odkaz, text nemažteV současné době čeká Rybičky 48 kolečko letních festivalů. Na podzim kapela vyrazí na akustické turné, které bude čítat 15 koncertů. Na závěr roku si muzikanti připravili trojici speciálních velkých koncertů s názvem 1000eré díky. O co přesně půjde, odhalí skupina na podzim.

Témata: Rybičky 48, Jakub Děkan, Pekař, boybandy,letní hit

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít