VIDEO: Sebastian má s novinkou Až na to přijde zaděláno na hit léta

Vydáno 11.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Je tomu více než rok, co Sebastian představil svoji Toulavou, ze které se stal velký hit. Po druhém stejně úspěšném singlu Záchranný bod uvádí mladý zpěvák novinku Až na to přijde. A opět má zaděláno na velký hit nadcházejících měsíců. 

VIDEO: Sebastian má s novinkou Až na to přijde zaděláno na hit léta Sebastian na koncertě v Litvínově. Foto: Jaroslav Noska

Sebastian by klidně mohl po úspěšném singlu hned vydat desku, která by se určitě skvěle prodávala, ale on se rozhodl nic neuspěchat. S druhým singlem navázal na své první úspěchy a novinkou jen potvrzuje, že je opravdu velký příslib naší scény. 

VIDEO: Sebastian našel svůj Záchranný bod. Zopakuje úspěch hitu Toulavá?

Novinka Až na to přijde začíná pomaleji, až se může zdát, že Sebastian přišel s baladou, ale nenechte se zmást. Skladba se po chvíli rozjede tak, jak je u něj zvykem. Dočkáme se středního vydupávacího tempa, sborových refrénů, tleskání a fráze hej. A i když se může zdát, že tohle už tu několikrát bylo, Sebastian je již nyní tak identifikovatelný, že si jej těžko s někým spletete. Novinka působí svěže, letně a jakmile se rozjede, je nad slunce jasné, že tohle bude určitě opět hit. 

vložte odkaz, text nemažte

Ve videoklipu se musíme spokojit s málem, ale i tak se jedná o dobrou práci. Slabé osvětlení, zpěvák u mikrofonu, hrající kapela. Až na to přijde se může stát hitem, jakým byla píseň Toulavá, nebo možná ještě větším. Ambice na to rozhodně má. Snad se brzy kromě singlových jednohubek dočkáme i celé desky. 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít