VIDEO: Sia chtěla druhý Chandelier, videoklip k Alive se ale nepovedl

Vydáno 06.11.2015 | autor: Josef Martínek

Sia se loni deskou 1000 Forms Of Fear po letech skládání hitů pro kolegyně konečně vyšvihla do první popové ligy a úspěch by určitě ráda zopakovala i s novým albem. This Is Acting vyjde koncem ledna 2016, přičemž pilotní singl Alive - původně psaný s Adele pro desku 25 - už nějakou dobu známe. Čerstvě zveřejněný videoklip je ale zklamáním.

VIDEO: Sia chtěla druhý Chandelier, videoklip k Alive se ale nepovedl Sia chtěla druhý Chandelier, videoklip k Alive se ale nepovedl

Nezapomenutelné grimasy a přemety taneční hvězdy Maddie Ziegler byly spolu s emotivností písničky hlavní příčinou úspěchu hitu Chandelier, jehož videoklip už na YouTube nasbíral skoro miliardu zhlédnutí. Sia ze stejných ingrediencí poté zdařile vařila i v případě dalších klipů Elastic Heart a Big Girsl Cry. Jenže novinka Alive ukazuje, že už by se skutečně měla pohnout z místa někam dál.

AUDIO: Sia tentokrát víc než písničkou zaujala obalem singlu i alba

Místo Maddie Ziegler tentokrát vidíme jakési japonské dítko, které má ke genialitě pohybů 13leté tanečnice zatraceně daleko. Z předváděného bojového umění nesrší vůbec žádná emoce, přitom z písničky, ve které Sia dospěje až k závěrečné hlasové exhibici, jich stříká nespočet. Možný hit je tak vinou prázdného videa zcela utopen. A to je velká škoda.

Snad se Sia podobných přešlapů na chystané desce This Is Acting vyvaruje. Moudřejší budeme 29. ledna.

text: Josef Martínek

2,00

čtenáři

hlasuj
zavřít