VIDEO: Sia se v klipu Cheap Thrills opět spojila s tanečnicí Maddie Ziegler

Vydáno 22.03.2016 | autor: Josef Martínek

Australská diva Sia připomíná novým klipem svou nedávno vydanou desku This Is Acting. Rozverná písnička Cheap Thrills opět přivádí na scénu taneční hvězdu Maddie Ziegler, kterou si diváci tak oblíbili ve videích Chandelier nebo Elastic Heart. Heslo zní tentokrát jednoduše: Hit The Dancefloor!

VIDEO: Sia se v klipu Cheap Thrills opět spojila s tanečnicí Maddie Ziegler Maddie Ziegler v novém klipu Sii

Maddie Ziegler zazářila v hitu Chandelier už jako jedenáctiletá, od té doby trochu povyrostla (v září jí bude 14 let), ale stále dokáže diváky bavit svými grimasami a pohybovým nadáním. V klipu k prvnímu singlu Alive z aktuální desky This Is Acting ji sice nahradilo japonské dítě předvádějící bojové umění, úspěch ale nebyl tak výrazný, a proto se Sia vrací k osvědčenému modelu.

RECENZE: Sia se přestala bát. Na This Is Acting je dobrou herečkou

Jelikož je Cheap Thrills na rozdíl od předchozí ponuré desky 1 000 Forms Of Fear skladba taneční a rozjuchaná, také Maddie a její taneční parťáci se v klipu hlavně baví. Žádný moment překvapení se tentokrát nenaskytne, můžeme ale vidět i samotnou zpěvačku, která se předtím rolí ve svých klipech spíš zdráhala. 

Stejně tak se vybýhala i živému vystupování, letos ale zazpívá třeba na festivalu Sziget. Spolu s dalšími hvězdami světové hudby tam vystoupí v srpnu. 

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít