VIDEO: Slovenka Anita Soul ukazuje, jak se dělá světová hudba

Vydáno 23.02.2017 | autor: Pavel Vičar

Zpěvačku Anitu Soul zná u nás pravděpodobně jen pár fanoušku. Tahle dáme má ale za sebou spolupráci s Rytmusem, Igorem Kmetěm, Monikou Bagárovou či Tomi Popovičem. Po dlouhých letech od vydání debutové desky přichází s novým singlem Only God Can Judge Me, který ukazuje, jak se dělá mezinárodně znějící hudba.

VIDEO: Slovenka Anita Soul ukazuje, jak se dělá světová hudba Slovenka Anita Soul ukazuje, jak se dělá světová hudba

Nový singl nemusí hned sednout každému, ale své kvality rozhodně má. Only God Can Judge Me se nese v pomalejším tempu a je osobitou fúzí r'n'b, soulu a jazzu. Takovou hudbu by u nás jistě chtěla dělat spousta zpěvaček, ale ne každá má takový cit jako Anita Soul. Ta si dokáže skvěle hrát se svým hlasem. Ví, kde ubrat či přidat a dohromady s dobrou angličtinou by jen málokdo hádal, že tahle skladba vznikla u našich sousedů - připomíná totiž třeba Beyoncé nebo její sestru Solange

RECENZE: Rytmus dosáhl na nové desce Krstný otec svého dosavadního vrcholu

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip, který režíroval Michal Nemtuda, se skladbou skvěle ladí. Uvidíme několik záběrů na krásnou zpěvačku a její tanečníky v zajímavých prostorech. Byla by škoda, kdyby tahle skladba zůstala bez povšimnutí, protože pozornost si rozhodně zaslouží. Snad se Anitě bude nadále dařit a celá deska se ponese v podobně vyzrálém duchu. Dobrá práce.

Témata: Anita Soul, r'n'b, Solange

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít