VIDEO: Slza a Fáze pád? Řeznický videoklip ukazuje, že tohle spojení zatím nehrozí

Vydáno 08.04.2016 | autor: redakce

I když se nový videoklip kapely Slza jmenuje Fáze pád, první reakce fanoušků dávají tušit, že se momentálně duo nachází spíš ve fázi růstu. Jen za prvních pár hodin od uveřejnění nasbíral desítky tisíc zhlédnutí. Skupina kromě toho v současnosti objíždí republiku se svým turné k loňskému multiplatinovému albu Katarze. 

VIDEO: Slza a Fáze pád? Řeznický videoklip ukazuje, že tohle spojení zatím nehrozí Slza během natáčení klipu Fáze pád. Foto: Universal Music

"Fanouškům se tentokrát představujeme v trochu jiném světle a po třech melancholických klipech přicházíme s vtipným, bláznivým videoklipem," říká kytarista Lukáš Bundil o nové klipu Fáze pád, který režíroval Vít Karas. "Každý ví, jaké to je usilovat o zdánlivě nedosažitelný cíl, snažit se, i když vás okolí odrazuje a háže klacky pod nohy. Ale vás to přesto neodradí a jdete si za svým cílem. A o tom je písnička Fáze pád," doplňuje. Zpěvák Petr Lexa dodává: "Natáčení klipu bylo dost náročné, odnesl jsem si z něj několik modřin a naražených kostí, ale neskutečně jsem si to užil a výsledek za to rozhodně stojí."

Slza v Kladně: Katarze tour vyprodala kulturák

Videoklip je veselý, profesionálně natočený a na závěr mohou Lexovy fanynky svého oblíbence i politovat, když přiletí facka. "Po dvou dnech strávených mezi horami masa jsem přemýšlel, že se dám na vegetariánství," říká s úsměvem zpěvák. V klipu mu sekunduje finalistka loňské České Miss Kateřina Krobová, která ho převyšuje hned o 15 cm. Natáčelo se v jižních Čechách, na diváky ale z klipu spíš dýchne prostředí Moravy. Podle svých slov si všichni zúčastnění při natáčení užili spoustu legrace.

VIDEOROZHOVOR: Slza: Na turné si s námi budou moci fanoušci zazpívat na pódiu

Slza nyní své album Katarze, ze kterého je Fáze pád už čtvrtým singlem, propaguje na turné. Nejbližší zastávkou jsou 10. dubna České Budějovice. Šance zavítat na koncert je ještě ve Stříbře, Bratislavě, Prostějově, Příbrami a Velkém Meziříčí. Všude na fanoušky čeká také autogramiáda. 

tz, jm, foto: Universal Music

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít