VIDEO: Sofian Medjmedj a Ben Cristovao představují novinku nahranou v Abbey Road Studios

Vydáno 12.12.2017 | autor: redakce

Ben Cristovao a Sofian Medjmedj zveřejnili singl TV SHOWS nahraný v Abbey Road a klip od Tomáše Kasala. Medjmedj se v legendárních studiích ocitl jako vítěz výzvy #jetovtobe. 

VIDEO: Sofian Medjmedj a Ben Cristovao představují novinku nahranou v Abbey Road Studios VIDEO: Sofian Medjmedj a Ben Cristovao představují novinku nahranou v Abbey Road Studios

Sofian zaujal nejvíce mezi dvěma stovkami interpretů, kteří v září (v rámci semifinále výzvy) zaslali či sdíleli ukázku své hudební tvorby a splňovali pravidla výzvy. V úzkém finále, které se konalo koncem října, přesvědčil Sofian šestičlennou porotu v čele s Benem Cristovao, že právě on nejlépe zúročí nabídnutou šanci a bude Benovi ve společném songu opravdu cenným parťákem.

Ben Cristovao nahrává v legendárních Abbey Road Studios spolu s šestnáctiletým talentem

Sled následujících událostí byl pro Sofiana jako z říše snů. Brainstorming s Benem a jeho producentem Osamou Verse nad úpravami songu, který napsal už před soutěží Sofian, a následné nahrání v do Abbey Road Studios. Zde nenahrávali "jen! Beatles, také v současnosti jsou studia díky svému úžasnému vybavení hojně vyhledávána předními hudebními interprety. Vždyť jen pár dní před Benovou a Sofianovou cestou sem se na schodech studií fotil samotný Bono Vox z U2! Dodejme ještě, že část kytarových partů nahrál Robin Banerjee, bývalý kytarista Amy Winehouse.


 
Natáčení videoklipu bylo pro Sofiana neméně přínosným zážitkem. I když v Továrně v Holešovicích, kde se klip točil, byla po většinu času teplota kolem 0 stupňů, ani na chvilku si nestěžoval. Výsledkem je intenzivní klip plný emocí a uměleckých záběrů. 

tz, jm

Témata: Ben Cristovao, Sofian Medjmedj, #jetovtobe

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít