VIDEO: Sting krade auta pro Mylène Farmer

Vydáno 16.10.2015 | autor: Filip Pešta

Francouzská zpěvačka a textařka Mylène Farmer vydává novou desku. Hned v úvodním singlu jí skvěle sekunduje Gordon Sumner, známý všem jako Sting.

VIDEO: Sting krade auta pro Mylène Farmer Spolupráce Stinga s Mylène Farmer funguje skvěle

Sting v klipu vystupuje jako zloděj aut, který je obětí vlastní touhy. Prohání se v drahém autě se svou láskou. Společně zpívají o touze po bohatství a rodinném životě. Přemýšlí, jaké by to asi bylo žít své životy v prostředí pětihvězdičkových hotelů, zatímco je s každým ujetým kilometrem pohlcuje temná, chladná noc. Ve videoklipu je řada intimních scén, které do sebe vkusně zapadají a mezi Myléne Farmer a Stingem funguje ta správná chemie.

Paul Simon se Stingem do Prahy nepřijedou, fanoušci si musejí počkat

Stolen Car je písní s exotickou rytmikou a temnou atmosférou, kterou v refrénu krášlí diskotékový feeling. Překvapivě zde funguje i kombinace francouzštiny a angličtiny. To samé platí i v případě smíchání hlasových barev obou umělců. První poslech zanechá dojem singlu, kde je všechno správně. Příjemně se proto kliká na tlačítko replay znovu a znovu.

Desátá studiovka Mylène Farmer s názvem Interstellaires bude na pultech obchodů ležet od 6. listopadu. Možná se na ní dočkáme ještě dalších zajímavých hostů.

text: Filip Pešta

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít