VIDEO: SuperStar Emma Drobná zpívá o úsměvu, ale nesměje se. Zní trochu jako Tove Lo

Vydáno 23.09.2016 | autor: Josef Martínek

Devět měsíců po finále SuperStar přichází vítězka Emma Drobná se svým prvním singlem a klipem. Jmenuje se sice Smile, ale ve videu se ani jednou neusměje. Písničku by klidně mohla zpívat švédská popová hvězda Tove Lo

VIDEO: SuperStar Emma Drobná zpívá o úsměvu, ale nesměje se. Zní trochu jako Tove Lo VIDEO: SuperStar Emma Drobná zpívá o úsměvu, ale nesměje se. Její pop připomíná Tove Lo

Drobná má s interpretkou megahitu Habits (Stay High), který během soutěže také zpívala, velmi podobnou barvu hlasu, takže vokální linky byste si s Tove Lo snadno spletli. Sama o sobě je novinka na poměry slovenské scény nadprůměrná, čemuž hodně pomáhá i tajemná image a pěvecká jiskra v hlase Emmy.

Emma Drobná interview: Nechci postavit kariéru na coververzích, důležité jsou pro mě vlastní písničky

"Písnička je o mém pohledu na lásku," vysvětluje Emma ústřední myšlenku. Psát ji prý začala už v průběhu SuperStar a je úmyslné, že název Smile kontrastuje s melancholickou náladou. Nepřekvapí proto, že v klipu, který se natáčel v Praze koncem léta, se ani jednou neusměje. Režie se ujal Roman Valent a hlavním námětem je idea roztrojené osobnosti, z nichž každá je úplně rozdílná a touží po něčem jiném. 

vložte odkaz, text nemažte

Emma nyní připravuje své debutové album a říká, že ji inspirují umělkyně jako Amy Winehouse, Rihanna nebo Jana Kirschner. Žánrové rozdíly se podle ní v poslední době smývají, také proto je její singl někde na pomezí mainstreamu a indie zvuku. 

Témata: Emma Drobná, Tove Lo, Amy Winehouse, Rihanna, Jana Kirschner, SuperStar

3,50

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít