VIDEO: Teen pop s duší. Zázračný Troye Sivan vylepšil hity Justina Biebera a Seleny Gomez

Vydáno 22.12.2015 | autor: redakce

O australském mladíkovi Troye Sivanovi se v hudebním průmyslu mluví jako o jednom z největších objevů posledních let. Aby také ne, když dokáže sterilní hity Justina Biebera či Seleny Gomez proměnit v pulsující příběhy plné emocí. 

VIDEO: Teen pop s duší. Zázračný Troye Sivan vylepšil hity Justina Biebera a Seleny Gomez Troye Sivan je velký příslib světového popu

Exkluzivně pro show Jimmyho Fallona zahrál 20letý Sivan medley singlů Hand To Myself a Sorry obou zmíněných hvězd mladé generace. A jakoby mávnutím kouzelného proutku jim dodal úplně nový náboj. Nebyla v tom ale ve skutečnosti žádná kouzla, nýbrž decentní podání s klavírem a bubínkem a jistá umírněnost, až plachost Troyova projevu.

RECENZE: Troye Sivan má co nabídnout, je ale moc monotónní

Australský umělec se kromě hudby proslavil i jako herec a především jako YouTuber (ve svém vlogu se dokonce poprvé veřejně přihlásil k homosexuální orientaci). Úspěch mělo už loňské EP TRXYE s hitem Happy Little Pill, ještě víc ale na sebe upozornil až letošním nástupcem Wild. První dlouhohrající deska je venku teprve pár týdnů, jmenuje se Blue Neighboorhoud a vyšla začátkem prosince.

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít