VIDEO: The Naked And Famous vám zpříjemní léto. Desku čekejte na podzim

Vydáno 17.07.2016 | autor: Josef Martínek

Písní Higher upozorňují novozélandští The Naked And Famous na své chystané třetí album. Vyjde v říjnu a podle ukázky se zdá, že fanoušci zklamaní určitě nebudou. 

VIDEO: The Naked And Famous vám zpříjemní léto. Desku čekejte na podzim Albovou novinku chystají The Naked And Famous na říjen

Líbezný hlas zpěvačky Alisy, chytlavá melodie a elektronický podkres vytváří i tentokrát osvědčený mix, kterým The Naked And Famous získali tolik příznivců. Singl Higher je pohodovou letní hitovkou, kterou si budete broukat, aniž by se vám po několika posleších začala zajídat. 

Hvězdami třetího dne Rock for People byli The Naked and Famous

Lehkost a svěžest sršící ze songu udržuje i povedené lyric video. V něm se toho děje tak akorát, aby nepůsobilo fádně a zároveň bylo vzdušné a nepřekombinované. Příjemné barvy a abstraktní obrazce zkrátka fungují, obzvlášt s poskakujícími písmenky, které umocňují dojem nenásilné "artovosti".

vložte odkaz, text nemažte

Album Simple Forms vyjde 14. října, tři roky po předchozí studiovce In Rolling Waves. The Naked And Famous, kteří svou indie elektronickou hudbou patří k nejvýraznějším kapelám na Novém Zélandu, jsme v Česku viděli před dvěma lety na festivalu Rock for People. 

Témata: Naked And Famous, Rock for People, indie elektronika, hudba

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít