VIDEO: The Weeknd zabíjí své staré já. Se singlem Starboy mu pomohli Daft Punk

Vydáno 29.09.2016 | autor: redakce

Hvězdná kombinace The Weeknd a Daft Punk stojí za novým singlem Starboy, který se záhy po uvedení dočkal i svého klipu. Ten byl ještě před vydáním nominován na evropské ceny MTV v hlavní kategorii Videoklip roku. 

VIDEO: The Weeknd zabíjí své staré já. Se singlem Starboy mu pomohli Daft Punk The Weeknd zabíjí své staré já. Se singlem Starboy mu pomohli Daft Punk

Skladba Starboy je prvním singlem z nového alba The Weeknda, které vyjde pod stejným názvem 25. listopadu. Kanadský zpěvák, jenž si vysloužil přezdívku "Michael Jackson pro hipstery", ho vydá teprve rok a čtvrt po loňské nahrávce Beauty Behind The Madness, které se prodalo kolem dvou milionů kopií. 

RECENZE: The Weeknd je jako Michael Jackson pro hipstery

Také v novince staví The Weeknd zejména na podmanivé "noční" atmosféře, která je pro jeho tvorbu tak typická. S pomocí francouzských "robotů" Daft Punk se podařilo nahrát song rytmický a jemně taneční, což mu dává prostor vyniknout v žebříčcích i v klubech. 

vložte odkaz, text nemažte

V klipu zpěvák, jehož vlastní jméno je Abel Tesfaye, vraždí své staré já, které udusí igelitovým sáčkem. Změnou je hlavně nový účes. K dalším dominantám videa patří neonový kříž, který používá k demolici svého bytu. V poslední fázi snímku se The Weeknd prohání po silnici v luxuním autě. Zkrátka tajemná melancholie, jak má být. 

Témata: The Weeknd, Daft Punk, Michael Jackson, Starboy, videoklip

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít