VIDEO: Tomáš Klus a jeho žena Tamara mají klip o lásce a snech. Vystupují v něm i jako indiáni

Vydáno 05.12.2017 | autor: redakce

Tomáš Klus a jeho žena Tamara představili v pondělí v klubu Prostor Země v premiéře svůj nový videoklip ke společné písni A pak. Režírovali ho Jordan Haj a Givinar Kříž. Podívejte se na něj. 

VIDEO: Tomáš Klus a jeho žena Tamara mají klip o lásce a snech. Vystupují v něm i jako indiáni VIDEO: Tomáš Klus a jeho žena Tamara mají klip o lásce a snech. Vystupují v něm i jako indiáni

Ve videoklipu k novince A pak si zahráli Tomáš i Tamara Klusovi, hlavním aktérem je však Tomáš, kterého režiséři nijak nešetřili. Ocitl se třeba v akváriu mezi rybami nebo si lehal na železniční přejezd. Oba se shodli, že videoklip je především o lásce a o snech.

LIVE: Tomáš Klus napojil celou Pragovku, během koncertu oslavoval pravdu a lásku

V několika záběrech se Klusovi objeví v indiánském oblečení, ve kterém se brali - během natáčení oslavili čtvrté výročí svatby. Klip vznikal pod režijní taktovkou Jordana Haje a Givinara Kříže, kteří jsou součástí projektu Kapitán Demo.Píseň A pak naživo premiérově zazněla během prvního z koncertů podzimní Recyklus Tour 30. září v pražském industriálním prostoru Pragovka. "Písničku A pak jsem napsal asi před rokem. Přišlo mi to přirozený a nejlepší na světě - od tý doby, co jsme spolu s Tamarou, ji lámu do toho, abychom spolu i zpívali," říká Tomáš Klus.

tz, jm

Témata: Tomáš Klus, Tamara Klusová, A pak, Recyklus

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít