VIDEO: Tomáš Pastrňák se vrací do dětských let. Hrdinové jeho klipu hledají bobry

Vydáno 02.08.2018 | autor: Josef Martínek

Tomáš Pastrňák představil nový videoklip Bobr. Jde o v pořadí už čtvrtý klip spojený s nejnovějším albem Kousky, které produkoval Boris Carloff. Kvůli videu se svlékla herečka Kamila Janovičová.

VIDEO: Tomáš Pastrňák se vrací do dětských let. Hrdinové jeho klipu hledají bobry VIDEO: Tomáš Pastrňák se vrací do dětských let. Hrdinové jeho klipu hledají bobry

"Bobr je pro mě takový malý návrat k nonsensu, který v Česku proslavil Emanuel Frynta. Možná si jeho básně pamatujete z dětství, protože několik z nich nazpíval Petr Skoumal. Takhle napsaný text se může jevit banálně, ale právě ta zdánlivá banalita je jenom poklička, kterou když nadzvednete, najdete pod ní vtip, dvojsmysl nebo i mnohem vážnější sdělení,“ říká ke zvolenému žánru Pastrňák. 

VIDEO: Tomáš Pastrňák se ke své Hranici inspiroval v budapešťském baru

Písnička ale dětství evokuje nejen textem. V klipu, kterého se opět ujal režisér Tomáš Krejčí, nás oba tvůrci zavedou na dětský tábor, kde trojice kluků loví bobříky. A jednoho skutečně najdou. "Jsem rád, že mě Tomáš opět oslovil, protože natáčet s ním je jedna radost. Každý jeho další klip je diametrálně odlišný od toho předchozího, ale spojuje je ohromný nadhled, a to se promítá i do atmosféry během natáčení. A je jedno, jestli točíte melancholickou věc, anebo Bobra," říká pobaveně režisér Tomáš Krejčí.

tz, jm

Témata: Tomáš Pastrňák, Bobr

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít