VIDEO: Turné Tata Bojs je minulostí, vzpomínejte s klipem Radioamatér

Vydáno 06.12.2015 | autor: redakce

Tata Bojs za sebou mají úspěšné turné po celé republice. Přilákali tisíce fanoušků a naplnili i prostor pražského Fora Karlín. Za koncertní šňůrou Od A do B, která vyvrcholila 4. prosince v Českých Budějovicích, se ohlíží nový klip Radioamatér. Na pódia se Tata Bojs vrátí až koncem zimy - 11. března se objeví na vyhlášení cen Žebřík v Plzni. 

VIDEO: Turné Tata Bojs je minulostí, vzpomínejte s klipem Radioamatér VIDEO: Turné Tata Bojs je minulostí, vzpomínejte s klipem Radioamatér

Tata Bojs nabízejí na aktuální desce A / B pestrou škálu barev a nálad. Píseň Radiomatér, která byla doplněna klipem režiséra Ondřeje Urbance, patří spíše k těm zadumanějším a melancholičtějším. Posluchače dokonce unese až do vesmíru, což je vidět i na záběrech z koncertního klipu. Není ostatně žádnou novinkou, že skupina vedená Milanem Caisem si dává s vizualizací svých písní během koncertů velmi záležet. Kromě vesrmírných efektů a dění na pódiu ovšem divák naháledne i do zákulisí a do šatny.

LIVE: Tata Bojs ve Foru Karlín, to byla pastva pro uši i oči

Po živém projevu Tata Bojs se fanouškům bude stýskat až do března, 11. 3. se totiž ukážou na vyhlášení ankety Žebřík. V plzeňském DEPO2015  zahrají po boku jmen, jako jsou No Name, Jelen, Mydy Rabycad, Marpo či Kateřina Marie Tichá.

A vzhledem ke kladnému přijetí nového materiálu a následných koncertních show se dá očekávat, že mohou usilovat i o některé z cen, o čemž budou rozhodovat hudební fanoušci od 1. ledna na www.anketazebrik.cz.

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít