VIDEO: U2 oznamují stadionové turné The Joshua Tree, předskakovat bude Noel Gallagher. Češi mají opět smůlu

Vydáno 09.01.2017 | autor: redakce

Ani dvacet let po památném koncertě na Strahově se U2 do Česka nevrátí. Alespoň to tak zatím vypadá podle oznámených termínů letošního turné k třicátému výročí kultovního alba The Joshua Tree. 

VIDEO: U2 oznamují stadionové turné The Joshua Tree, předskakovat bude Noel Gallagher. Češi mají opět smůlu U2 oznamují stadionové turné The Joshua Tree s hvězdnými hosty. Češi mají opět smůlu

U2 už ve vánočním videu prozradili, že mají na letošek velké plány: vydají nové album Songs Of Experience a také budou slavit 30 let od vydání The Joshua Tree. Své slavné hity připomenou na velkém stadionovém turné, se kterým zavítají do Severní Ameriky a Evropy. 

Bude rok 2017 rokem U2? Kapela vydá nové album a oslaví 30 let od vydání The Joshua Tree

Šňůra začne 12. května v kanadském Vancouveru, severoamerickým kontinentem budou Bono a spol. putovat až do začátku července. V Evropě zahrají poprvé 8. července v Londýně a skončí 1. srpna v Bruselu. Nejblíže České republice budou 12. července, kdy je čeká zastávka na Olympijském stadionu v Berlíně. 

vložte odkaz, text nemažte

Exkluzivními hosty koncertů budou v Severní Americe OneRepublic, Mumford And Sons a The Lumineers, v Evropě Noel Gallagher's Flying Bird. 

Podrobný rozpis koncertů najdete na webu kapely.

Témata: U2, Bono, The Joshua Tree, turné, koncerty

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít