VIDEO: ukradenÝovoce neztrácí Vědomí a věří, že svět patří těm, co se nepo*erou

Vydáno 30.06.2016 | autor: redakce

ukradenÝovoce představuje svůj zbrusu nový videoklip Vědomí. Natáčel se převážně na pražské Náplavce a objeví se v něm také známé osobnosti - herec Jaromír Nosek a zpěvák Miro Šmajda

VIDEO: ukradenÝovoce neztrácí Vědomí a věří, že svět patří těm, co se nepo*erou ukradenÝovoce neztrácí sílu

Kapela UkradenÝovoce zvolila svůj název poměrně nedávno, nicméně na scéně není žádným nováčkem. Jde o poslední formaci skupiny zakázanÝovoce v čele s frontmanem Pištem, která po neshodách se svým bývalým baskytaristou vystupuje pod jménem UkradenÝovoce. Klip Vědomí je prvním kapelním počinem od jejich rozchodu. I tato událost se dle členů v klipu odráží.

ukradenÝovoce interview: Těšíme se, až budeme zase vystupovat pod původním názvem, nevzdáme se ho!

ZVLÁDNOU COKOLIV

"Tenhle rok nám už pár překvápek nachystal - když pominu neustálý útoky, pomluvy a lži na nás a o nás, blokování našich koncertů, tak třeba i zrušený koncerty kvůli Pištově nemoci, moje rozříznutá ruka... Ta písnička je prostě o tom, že ať nás potká cokoliv, my to zvládnem. Přesně podle Bukowského: Svět patří těm, co se nepo.erou," říká kytarista Láska.

Skupina zakázanÝovoce byla prý okradena jedním ze členů kapely

Vědomí je první píseň, na které se podílel nový basista Tomy. Hudbu skupina natáčela opět pod producentským dohledem Tomáše Frödeho (Imodium). Klip vznikl hodně spontánně a kromě Jaromíra Noska a Miro Šmajdy kapela do natáčení zapojila i celý svůj technický tým, fanoušky a kamarády."Klip jsme natočili za rekordně krátkou dobu - od první schůzky kapely se štábem, kde jsme vymysleli námět a celý scénář, uběhlo do finálního střihu přesně 11 dní. To celé především díky obrovský profesionalitě kluků z Panda Production, kteří nám klip vyrobili," komentuje natáčení zpěvák Pišto.

tz, jm

Témata: ukradenÝovoce, zakázanÝovoce, Imodium, Miro Šmajda, Pišto, Láska

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít