VIDEO: Vladimir 518 představil nový klip v Cargo Gallery, v červnu vystoupí s PSH na Parukářce

Vydáno 19.05.2016 | autor: redakce

Vladimir 518, jeden z dlouhodobě nejžádanějších českých rapperů, natočil svůj dosud poslední videoklip v klubu Roxy. Premiéru pak v tomto týdnu uspořádal v Cargo Gallery na pražské Náplavce. Nejbližší větší koncert s PSH odehraje počátkem června na Parukářce v rámci Žižkovského pivobraní. 

VIDEO: Vladimir 518 představil nový klip v Cargo Gallery, v červnu vystoupí s PSH na Parukářce Vladimir 518 natáčel nový klip v Roxy

V klipu Tak a teď Vladimirovi hostují Smack, Pil C a Mike Trafik, natáčení probíhalo v pražském klubu Roxy. Režie se ujal Vít Hradil. Po premiéře na palubě Cargo Gallery samozřejmě následovala party v režii spřízněných DJs. Samotné dílo je podle gusta českých hiphopových fanoušků, nikoho tedy nepřekvapí, že se jedná hlavně o sebevědomý egotrip. A nepochybně jde o jedno z nejpovedenějších rapových videí tuzemské produkce.

Ústecký Majáles: UDG, Sebastian, Voxel, Vladimir 518, Horkýže Slíže, Atmo Music a jako zlatý hřeb Chinaskii

Spolu s PSH vystoupí Vladimir v pátek 3. června v pražském parku Parukářka. "Zahrajeme zcela novej set, kterej teď zkoušíme. Po více než dvou letech zapracováváme nové hity a moc se na to těšíme," informuje před koncertem DJ Mike Trafik. Ten má prý k Parukářce zcela zásadní vztah. "Byl jsem u prvního piva, v první den otevření místního občerstvení. Dvacet let jsem bydlel přimo pod kopcem v Jeseniově ulici. Jsem Žižkovskej patriot..." dodává Trafik. V rámci Žižkovského pivobraní se kromě PSH následující den představí folková legenda Jablkoň. 

vložte odkaz, text nemažte

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít