VIDEO: Voxel v budoucím hitu léta radí, jak si pro lásku uzmout celý Kontinent

Vydáno 01.07.2016 | autor: Pavel Vičar

Voxel si vyšlapal svou vlastní cestu a dnes je na velkých českých festivalech i v srdcích fanoušků jako doma. Úspěch určitě bude mít i čerstvě představená novinka Kontinent, ke které rovnou zveřejnil videoklip. 

VIDEO: Voxel v budoucím hitu léta radí, jak si pro lásku uzmout celý Kontinent Voxel se v posledních letech zabydlel na českých festivalech. Foto: Jaroslav Noska

Voxel to neměl ze začátku lehké. Trvalo mu, než si prosadil svou a začal dělat hudbu tak, jak ho baví, bez ohledu na to, jestli bude mít nejhranější song v radiích či miliony přehrání na YouTube. Druhá deska Motýlí efekt je důkazem, že se z něj stal písničkář, který si jde svojí cestou. Je na ní i skladba Optimistická, jejíž hudební základ nyní dostal nový text a vznikl z toho song Kontinent.

VIDEO: V zemi křesťanů kebaby stojí. Voxel a Pokáč parodují Ortel

Singl se opět nese na pohodové vlně, jak už je u písničkáře zvykem. Svižné tempo vás ale od začátku nenechá v klidu. Podobně jako třeba u hitu V naší ulici skvěle funguje i text Pokáče, který sice pro Voxela píše pravidelně, ale přesto nemá tendenci se opakovat. Vzhledem k tomu, že začíná léto, není důvod pochybovat: tohle bude hit. 

vložte odkaz, text nemažte

Video si Voxel režíroval sám a je poskládáno ze záběrů z cest po světě. Objevuje se tu po boku své vyvolené "eM", která je pro něj středobodem vesmíru. Videoklip tedy nebyl vůbec nákladný, a přesto má to nejdůležitější: vyzařuje z něj upřímnost a dobrá nálada. 

Témata: Voxel, Pokáč, léto, letní hit, písničkáři

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít