VIDEO: Vysmátá Ellie Goulding věnovala klip Army kamarádce. Do Prahy zamíří za dva týdny

Vydáno 15.01.2016 | autor: redakce

Jak je známo, letošní koncertní sezóna u nás začíná pěkně zostra. Už 30. ledna v pražské O2 areně vystoupí jedna z největších hvězd současného popu, Britka Ellie Goulding. Kdo se ještě nerozhodl, jestli vyrazí, třeba mu napoví nový klip k písničce Army. Ta pochází z loňského alba Delirium. 

VIDEO: Vysmátá Ellie Goulding věnovala klip Army kamarádce. Do Prahy zamíří za dva týdny Ellie Goulding v Praze předvede album Delirium

Albu Delirium někteří fanoušci vyčítají, že na něm Ellie Goulding sklouzla k tuctové tanečně popové produkci a odklonila se od svého osobitého stylu. Zrovna skladba Army ale patří k těm povedenějším, znovu v ní slyšíme zpěvaččin zastřený "skřítkovský" hlásek, který si její příznivci tolik oblíbili, a jemnou práci s elektronikou i doprovodnými vokály. 

RECENZE: Nová Ellie Goulding už z řady nevyčnívá, přesto je Delirium dobrá deska

Černobílý klip věnovala Goulding své nejlepší kamarádce Hannah a všem svým fanoušků. Je to symbolické, protože v textu zpívá o pocitu, kdy za vámi někdo pevně stojí a vy se díky tomu cítíte, jako byste měli za zády celou armádu. Video je plné smíchu, dobré nálady a optimismu. A zavítáme v něm i na koncert. Na ten pražský je už pomalu načase se začít těšit.

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít