VIDEO: Zaz přijede za měsíc do Brna. Přiveze nový živák i povedený singl

Vydáno 13.01.2016 | autor: Josef Martínek

Koncerty francouzské zpěvačky Zaz se v České republice stávají již vyhlášenou tradicí. Loni u nás hrála třikrát a znovu se sem vrátí v únoru. Na Valentýna potěší fanoušky v Brně. Co je u ní nového? Živák i skvělý singl. 

VIDEO: Zaz přijede za měsíc do Brna. Přiveze nový živák i povedený singl Zaz v Praze v roce 2015. Foto: Petr Tibi

Zaz vydává v krátkém sledu už druhý živák. Koncem loňského roku se na pulty prodejen dostal nosič Paris, Encore, který je reedicí předloňského alba Paris s živými verzemi. Tentokrát dojde na nahrávku Sur la Route, kterou zaznamenala během svého světového turné. Ve Francii už sice vyšla během podzimu, v ostatních zemích se tak ale stane až koncem února.

TOP 30 koncertů roku 2016: Přijedou Muse, Black Sabbath, Rihanna, Cure, Justin Bieber, Iron Maiden i AC/DC

K novince, která vyjde na CD/DVD i Blu-ray, se váže i singl Si jamais j'oublie. Také ten se vzhledem k opožděnému vydání živáku na YouTube povaluje už nějaký ten pátek. Kdo ho ale nezaregistroval, měl by to napravit - jedná se totiž o jednu z nejpovedenějších skladeb, jaké kdy Isabelle Geffroy natočila. O tom svědčí i fakt, že doprovodný klip míří už ke 4 milionům zhlédnutí. Nechte se nakazit vřelostí hlasu Zaz a pozitivní energií linoucí se z jejího projevu. V Brně vystoupí už 14. února.

Josef Martínek

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít