VIDEO: Zopakuje LP s novinkou Tightrope úspěch hitu Lost On You? Pražský koncert ihned vyprodala

Vydáno 29.01.2017 | autor: Josef Martínek

Americká zpěvačka LP prorazila v posledních měsících velkým rádiovým hitem Lost On You ze stejnojmenného alba. Nyní se pokouší navázat dalším singlem Tightrope. Před pár dny ohlášený pražský koncert je už mezitím vyprodaný. 

VIDEO: Zopakuje LP s novinkou Tightrope úspěch hitu Lost On You? Pražský koncert ihned vyprodala Zopakuje LP s novinkou Tightrope úspěch hitu Lost On You? Pražský koncert ihned vyprodala

LP, vlastním jménem Laura Pergolizzi, zaujala svým osobitým mixem popu, rocku a indie, který servíruje v retro balení. A protože má charakteristický hlas i vizáž, stačilo už "jen" napsat hit - což se jí prostřednictvím Lost On You, v minulých týdnech nejhranější skladby v našich rádiích, povedlo. 

HITPARÁDY (76): Čechy i Američany si podmanil The Weeknd, rádiovým éterem lomcuje zpěvačka LP

Jej čtvrté album ale obsahuje také další povedené skladby, včetně Tightrope, ke které představila klip. Režíroval ho Chuck David Willis a LP se v něm zasní. Singl jako takový pak víc odpovídá představám o dnešním popu, interpretace je však opět svébytná. 

vložte odkaz, text nemažte

LP vystoupí v pražském klubu Roxy 28. března. Jestli ale ještě nemáte lístky, už je neshánějte - zmizely totiž okamžitě po zahájení předprodeje. Zbývá už jen doufat, že by mohli pořadatelé kvůli velkému zájmu koncert přesunout do většího sálu. 

Témata: LP, Lost On You, rock, pop, koncerty

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít