VIDEOPREMIÉRA: Zpátky do lavic! ukradenÝovoce vítá školní rok s klipem Poletím II

Vydáno 31.08.2016 | autor: redakce

Po videoklipu k písni Vědomí přichází skupina ukradenÝovoce se svou další novinkou s názvem Poletím II. Skupina sází na již známá esa a ke spolupráci opět přizvala Jaromíra Noska, který si střihl hlavní roli v klipu a Tomáše Frödeho coby producenta singlu.

VIDEOPREMIÉRA: Zpátky do lavic! ukradenÝovoce vítá školní rok s klipem Poletím II ukradenÝovoce vítá školní rok s klipem Poletím II Foto: katkahajdinova.com

I přes neshody, které nastaly ve skupině zakázanÝovoce, si kapela ukradenÝovoce ve složení Pišto, Láska, Franc a Tomy slibně buduje svou pozici na hudební scéně a posiluje svou fanouškovskou základnu. Po nabité letní festivalové sezóně rozšiřuje svůj původní repertoár. Zakládá si na originálním zvuku, specifickém zpěvu, melodických kytarách a energické strhující show.

LIVE: Imodium a ukradenÝovoce si na parníku osvojili pražskou Náplavku

Za kameru se tentokrát postavil Etienne Schöbel a scénář si kapela napsala sama. "Scénář vznikal úplně stejně jako ten k předchozímu klipu Vědomí - sešli jsme se v hospodě, nikdo nevěděl vůbec nic a neměl žádnej nápad... a někde mezi pátým pivem a třetím citrusem jsme to měli hotový," prozradil kytarista Láska. Před kamerou se ocitl dvorní herec skupiny Jaromír Nosek a přátelé. "Kluci jsou kamarádi, tak jsem se rozhodl, že jim budu hrát ve všech klipech," vysvětlil svou roli v klipu Nosek.

Parta ukradenÝovoce se chystá společně se spřátelenou kapelou Imodium na podzimní turné, které obsáhne celkem 18 zastávek napříč republikou. Navazuje tak na již proběhlá společná turné v letech 2014 a 2015.

tz, jm, foto: katkahajdinova.com, Lucie Levá

Témata: ukradenÝovoce, zakázanÝovoce, Imodium, Jaromír Nosek

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít