VIDEO: Zpívající Jakub Kohák je Instalatér z Tuchlovic

Vydáno 12.08.2016 | autor: redakce

Režisér a herec Jakub Kohák si v rámci nového filmu vyzkoušel i pěveckou roli. Instalatér z Tuchlovic je vesnická komedie o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže. Premiéru bude mít 6. října, na videoklip k titulní písni v Kohákově podání se ale můžete už nyní.

VIDEO: Zpívající Jakub Kohák je Instalatér z Tuchlovic Jakub Kohák si zahrál instalatéra

Kohák si ve filmu zahraje hlavní roli. Jeho volbu vysvětlil režisér Tomáš Vorel: "Už jsem Koháka obsadil do filmu Vejška jako profesora UMPRUM. Uhranul mě svojí klátivou postavou, bezbranným pohledem, vzezřením podivína. A hlavně jeho neokázalé herectví, respektive neherectví, nasvědčovalo tomu, že by někdy mohl zahrát hlavní roli. A při psaní scénáře Instalatér jsme mysleli jen na něho. A herecké zkoušky s Kohákem potvrdily, že instalatér Luboš Cafourek je on."

POST SCRIPTUM (49): Do show Tvoje tvář má známý hlas prý dorazil rasismus. Jakub Kohák si podal Věru Bílou

Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka (hraje ji Eva Holubová), která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty.

Ve filmu dále uvidíme Petru Špalkovou, Filipa Blažka, Jana Budaře, Petra Čtvrtníčka, Tomáše Matonohu, nebo Báru Polákovou.

Témata: Jakub Kohák, Instalatér z Tuchlovic, Barbora Poláková, Tomáš Vorel, Petr Čtvrtníček, Tomáš Matonoha, Jan Budař, Filip Blažek

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít