VIDEOROZHOVOR: Thom Artway - Optimismus potřebujeme k životu

Vydáno 27.09.2017 | autor: Josef Martínek

Thom Artway vystoupí 5. října v pražském Paláci Akropolis, kde představí několik nových písní, doprovázet ho budou zajímaví hosté. V Brně ho fanoušci uvidí v Sono centru 25. října. O své novinky se s námi podělil v rozhovoru. 

VIDEOROZHOVOR: Thom Artway - Optimismus potřebujeme k životu VIDEOROZHOVOR: Thom Artway - Optimismus potřebujeme k životu

V následujících týdnech uvede Thom Artway svůj nový singl Sleeping Next To You. Poprvé ho živě předvede právě na svém koncertě v Akropoli 5. října. "Píseň je romantická, ale rychlá, není to balada. Je optimistická a optimismus k životu potřebujeme. Mám z ní radost," prozradil nám úřadující Zpěvák roku Cen Anděl. 

SOUTĚŽ: Thom Artway v Paláci Akropolis

Artway nahrál i několik dalších písní, jedna z nich - This Light - vyjde na CD k projektu Ekompilace, se kterým objel miniturné po českých městech. Další s názvem High Above The Trees je na podporu zpěvných ptáků v Indonésii a zveřejní ji i s klipem.

Do Akropole zve i na zajímavé hosty. "Budu s sebou mít i akordeonistu Honzu Kováříka a na kytaru bude hrát Matěj Morávek, který hraje například s Vlastou Redlem nebo Teamem," láká. 

Zpěvák roku Thom Artway: Nerad bych, aby teď lidé chodili na koncerty s většími očekáváními

Na příští rok chystá novou desku a také vyrazí do zahraničí. Jako vítěz projektu Czech Fresh zahraje v Anglii, Nizozemsku, Maďarsku Německu nebo na Ukrajině. 

text: Josef Martínek, video a foto: Tomáš Vlach

Témata: Thom Artway, Palác Akropolis

zavřít