VIDEOROZHOVOR: Tomáš Klus (II.): Co nejbláznivějšího jsem kdy udělal? Poznal jsem svoji ženu a požádal ji o ruku

Vydáno 31.07.2018 | autor: redakce

Ve druhé části našeho videorozhovoru se Tomáš Klus rozpovídal i o své rodině. Zavzpomínal na to, jak jeho dcera Josefína vystoupila na pódium při Pražském Majálesu nebo na to, jakou nejbláznivější věc kdy udělal. První část rozhovoru, ve které mluví hlavně o své nové desce SpOlu, jejíž vydání je v plánu na 7. září, si připomeňte zde

VIDEOROZHOVOR: Tomáš Klus (II.): Co nejbláznivějšího jsem kdy udělal? Poznal jsem svoji ženu a požádal ji o ruku VIDEOROZHOVOR: Tomáš Klus (II.): Co nejbláznivějšího jsem kdy udělal? Poznal jsem svoji ženu a požádal ji o ruku

Také letos má Klus nabité festivalové léto, mimo jiné se představil i na Mezi ploty v pražských Bohnicích. A co nejbláznivějšího zpěvák sám dosud udělal? "Poznal jsem svoji ženu a po třech měsících vztahu ji požádal o ruku. Ten den jsme započali naše první dítě, to bylo také dost bláznivé," říká a dodává, že dělat bláznivé věci se někdy vyplatí. 

VIDEOROZHOVOR: Tomáš Klus o novém albu SpOlu (I.) - Jsem jako houser, písničky si musím vysedět

Zavzpomínal také na to, jak jeho dcera Josefína přišla na pódium Pražského Majálesu. "Překvapilo mě, s jakou suverenitou tam nakráčela. Byla tam už přede mnou, už tam čekala. A od té doby se pořád ptá, kdy pojedeme zase hrát," líčí. 

Nebylo to prý poprvé, kdy na sebe Josefína takto upozornila. "Předtím takhle jednou utekla na pódium v Karlových Varech, kde se začala na pódiu svlékat," směje se a vysvětluje, že vzhledem k častým výjezdům do tropických zemí tráví dcera velkou část života v plavkách nebo nahá. "Ještěže asi nikdo neměl zapnutý telefon a nenahrával to," zamýšlí se Klus. 

Tomáš Klus a jeho žena Tamara na vyhlášení ankety Žebřík v Plzni. Foto: Jana Braunová

foto a video: Jaroslav Noska, rozhovor: Hana Bukáčková, foto (Žebřík): Jana Braunová, postprodukce: Tadeáš Felkl

Témata: Tomáš Klus, SpOlu, Cílová skupina

zavřít