Vítěze Czech Fresh vybere zahraniční agent na Rock for People. Šanci mají Klara And The Pop nebo Thom Artway

Vydáno 22.06.2017 | autor: redakce

Čtveřice ve složení Thom Artway, Klara And The Pop, Lake Malawi a Euphonix postoupila do finále projektu Czech Fresh a zahraje si 4. července na festivalu Rock for People. Vítěze první části Czech Fresh vybere bookingový agent z United Talent Agency.

Vítěze Czech Fresh vybere zahraniční agent na Rock for People. Šanci mají Klara And The Pop nebo Thom Artway Jedním ze čtyř finalistů Czech Fresh je projekt Klara and The Pop v čele s Klárou Vytiskovou

Z více než stovky přihlášených interpretů si vybíral Mark Benett, zástupce United Talent Agency. Výherce projektu Czech Fresh čeká natočení videoklipu v jednom z evropských studií YouTube Space, nahrávání v nejlepším českém studiu Sono, účast na zahraničních showcase festivalech. United Talent Agency (dále jen UTA) je renomovaná agentura, která zastupuje světová jména jako jsou například Muse. Agent UTA vyhlásí vítěze první části projektu Czech Fresh ve středu 5. července. 

Rock for People zveřejnil harmonogram jednotlivých dní. Zjistěte, kdy vystoupí Paramore nebo Die Antwoord

Čtyři finalisté zahrají 4. července na Rock for People 2017 a vítěze vybere Mark Benett, který bude na Rock for People přítomen. "Z velkého množství talentovaných českých hudebníku, jsem vybral ty, u kterých cítím největší potenciál k mezinárodnímu a komerčnímu úspěchu," sděluje Mark, kterého ihned druhý den po finálovém koncertě čeká setkání s vítězem a debata nad jeho další budoucností.

Projekt Czech Fresh bude pokračovat řadou aktivit. První položkou bude nahrávání ve studiu Sono. V září bude následovat natáčení videoklipu v jednom z evrospkých studií YouTube Space. Koncem září vystoupí vítěz na prvním showcase festivalu, a to vídeňském Waves Vienna. Následuje vydání prvního singlu a spolupráce s největším celosvětovým nezavislým digitálním distributorem firmou The Orchard. Podzim bude pokračovat v duchu showcase festivalů, ať už se jedná o pražský Nouvelle Prague nebo maďarský Budapest Showcase Hub. 

Finalisté (abecední řazení):

Euphonix - indie-popová kapela z Prahy a Ústí nad Labem. Čtyřčlenná formace fungující od roku 2013 je rozpoznatelná především nezaměnitelným zpěvem Armina Periče v kombinaci s harmonickými kytarovými linkami a precizní rytmikou. Koncertní podia a tvorba singlů, to je život kapely Euphonix

Klara And The Pop - Klára začala kariéru ve skupině Toxique v roce 2008. S úspěšnou kapelou vydala tři alba, získala Anděla v kategorii Objev roku a tři další nominace, včetně zpěvačky roku. V roce 2013 začala vydávat sólově singly a v roce 2015 představila první sólovku Home. Získala za ni Anděla v kategorii Zpěvačka roku. Klára vystudovala jazzový zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka, je známá jako moderátorka hudebního pořadu Medúza a zasedala v porotě 4. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar. 

Klára Vytisková interview: Po létě si třídím všechny svoje nápady, je potřeba vyházet nesmyslyLake Malawi vznikli v roce 2013 po rozpadu úspěšných Charlie Straight. Dnes je tvoří čtyřčlenná sestava v čele s Albertem Černým. V letošním roce se kapela věnuje především nahrávání debutové desky Surrounded By Light, která vyjde na konci letošního roku. Do té doby natáčí kapela několik nových videoklipů. Naposledy vyšel na Kubě natočený klip k singlu Surrounded By Light.

vložte odkaz, text nemažte


 
Thom Artway, vlastním jménem Tomáš Maček, je mladý pop-folkový zpěvák, který se v roce 2015 se stal výhercem kategorie Objev roku v anketě Žebřík, a to i díky svému hitu I Have No Inspiration. Thom na podzim roku 2016 vydal své debutové album Hedgehog, za které získal dvě Ceny Anděl 2016. Dokázal tak, že není pouze autorem jednoho hitu, ale interpretem mezinárodní úrovně. O tom přesvědčil i Glena Hansarda který si ho vybral jako support pro své dva jarní koncerty. 

Témata: Rock for People, Czech Fresh, Thom Artway, Klara And The Pop, Lake Malawi, Euphonix

zavřít