Vladimir 518 pokřtí v Roxy novou desku, fanoušci dostanou 3D brýle

Vydáno 02.06.2017 | autor: redakce

Pražský křest nové desky Ultra! Ultra! Vladimira 518 proběhne v pátek 2. června v Roxy. Album bylopodle něj složené, napsané a natočené bez sebemenšího kompromisu, s pocitem absolutní tvůrčí svobody, Další křty proběhnou během června v Brně a Ostravě. 

Vladimir 518 pokřtí v Roxy novou desku, fanoušci dostanou 3D brýle Vladimir 518 pokřtí v Roxy novou desku, diváci dostanou 3D brýle

Naposledy to tu bylo před téměř pěti dlouhými lety. Bylo to velkolepé, podobně jako v roce 2008 a bůhví, kolikrát se to ještě bude opakovat. Ale co? Přeci Vladimir 518 a jeho nová sólová deska, která se dočká rovnou několika masivních křtů.

Vladimir 518 vydává novou desku Ultra! Ultra! "Žádný ambice, souboj, žárlivost, jen radost," říká o ní

Podle samotného Vladimira je jeho v pořadí třetí sólovka s názvem ULTRA! ULTRA! tvrdší, než sám na počátku tvůrčího procesu čekal, přesto se však zaběhlým rapovým klišé a schématům vyhýbá i tentokrát. Stejně tak tomu bude v rámci zmíněných křtů, kde se krom hostů dočkáme speciální live performance, 3D projekcí, světelné/lazer show a dalších platforem, sloužících k jedinému - výslednému komplexnímu a různorodému zážitku, který si odnesou jak interpreti, tak návštěvníci.

vložte odkaz, text nemažte

"Lidi musí počítat například s tim, že u vstupu dostanou 3D brejle, jelikož chystáme 3D projekce, světelnou show a taky jeden speciální objekt, kterej bude v rámci stage svítit a fungovat i kineticky," dodává Vladimir ke všem třem křtům.

Jestli půjde o legendární a nezapomenutelnou událost, jako tomu bylo v případě projektů Gorila vs Architekt a Idiot, se doražte přesvědčit sami už 2. června do pražské Roxy. Další křty proběhnou 9. června na brněnské Flédě a 23. června v Ostravě. 

tz, jm

Témata: Vladimir 518, Ultra! Ultra!, rap, Roxy

zavřít