Vladimir 518 vydává novou desku Ultra! Ultra! "Žádný ambice, souboj, žárlivost, jen radost," říká o ní

Vydáno 28.04.2017 | autor: redakce

Vladimir 518 vydává svojí třetí sólovou desku, jejímž leitmotivem je slogan "žádný ambice, souboj, žárlivost, jen radost". Ten reprezentuje fakt, že album bylo složené, napsané a natočené bez sebemenšího kompromisu, s pocitem absolutní tvůrčí svobody,. Nemá, snad vyjma elektroniky v různých producentských podobách, jiné zásadní žánrové přesahy, je hodně tvrdé, nekompromisní, eklektické, v mnoha ohledech jednoduché a rozhodně se nesnaží být intelektuální.

Vladimir 518 vydává novou desku Ultra! Ultra! Vladimir 518 vydává novou desku Ultra! Ultra! "Žádný ambice, souboj, žárlivost, jen radost," říká o ní

Vladimir 518 napsal všechny svoje sólové desky u moře a není to náhoda. Dělá to naprosto cíleně, protože díky prostředí se nekonfrontuje s ničím jiným než s horizontem a s hudbou, kterou má ve sluchátkách. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Album Ultra! Ultra! vzniklo celé během jeho pobytu na Zanzibaru, kde byl sbírat materiál na připravovanou knihu. Není o vztahu ke scéně nebo o nějakém soupeření, ale jen o energii a návratu k prapůvodním principům, což je přesně onen meziřádkový otisk Zanzibaru.

Nové desky: Tomáš Klus živ je, Vladimir 518 s vykřičníky nebo Budoár staré dámy

Hudební složka desky i samotné nahrávání probíhalo opět ve studiu Star Works ve výkonné produkci Mike Trafika. Mezi hosty se objeví Orion, Separ, Logic, slovenská zpěvačka Katarzia, Hugo Toxxx, James Cole, Pil C nebo Albert Černý, frontman indie popových Lake Malawi. Stejně jako u předchozích alb Gorila vs. Architekt a Idiot, i tentokrát bude vydání novinky doprovázet celá řada aktivit, jako třeba guerilla promotion včera 24. dubna, kdy se na Nuselském mostě objevil laserový mapping názvu alba Ultra! Ultra!, speciální merchandise, atd.

vložte odkaz, text nemažte

Release street party proběhne 25. května před holešovickým klubem Neone v hodně uvolněné atmosféře s venkovním grilem a poslechem alba, které zde bude poprvé ke koupi na fyzickém nosiči. Následně proběhnou tři velké křty v Praze (2. 6. Roxy), Brně (9. 6. Fléda), Bratislavě (22.6. Nu Spirit Club) a Ostravě (23.6. Hlubina). O line-upu a dalších chystaných exkluzivních akcích, které budou součástí křtů, budeme informovat průběžně v rámci předprodejů a facebookových událostí.

tz, jm, foto: Lousy Auber, Lukáš Wagneter

Témata: Vladimir 518, Ultra! Ultra!, rap, hip hop

zavřít