Vladivojna La Chia pokřtila v Jazz Docku nové album, přivezla si Terezii Vodičku Kovalovou a Tepe a září

Vydáno 2021-10-10 20:08:05

Sobotní večer patřil v téměř vyprodaném pražském Jazz Docku Vladivojně La Chie, která křtila své nové album Tam v hluboké tmě tepe a září. Večer se dělil na dva koncertní sety, v první části se Vladivojna představila spolu s cellistkou Terezií Vodička Kovalovou a ve druhé zahrála spolu s kapelou Tepe a září ve složení Karolína Šustová (klávesy), Tereza Čepková (basa a Jan Horváth (elektronické bicí).
Nezvykle klidné a intimní šestistopé album Tam v hluboké tmě tepe a září doprovozené autorskými erotickými grafikami a kresbami vydala Vladivojna 23. září opět pod svou značkou, a to digitálně a v limitované edici dvou set kusů vinylů za finanční podpory Galerie hlavního města Prahy (Umění pro město). Deska plná kontrastů a (dvoj)smyslných významů je intimní, a přesto veskrze otevřenou výpovědí všestranné umělkyně, původně vystudované výtvarnice. Texty na vinylu reflektují vnitřní i vnější svět odvážné autorky, která se nebojí vyjít s barvou ven. Vladivojna nejnovější soubor elektroakustických písní v rytmu dráždivého groovu složila a nahrála během podzimu 2020 až jara 2021.

Foto: David Webr
Témata: Vladivojna La Chia, Terezie Vodička Kovalová, Tepe a září, Jazz Dock, Praha

Vladivojna La Chia pokřtila v Jazz Docku nové album, přivezla si Terezii Vodičku Kovalovou a Tepe a září Vladivojna La Chia pokřtila v Jazz Docku nové album, přivezla si Terezii Vodičku Kovalovou a Tepe a září

Zobrazit fotogalerii (64)

zavřít