Vyděšená Lana Del Rey: Agresivní ruské fanynky se usídlily před jejím domem

Vydáno 05.01.2016 | autor: Josef Martínek

Zapálení fanoušci někdy dovedou muzikanty pěkně potrápit. Své o tom ví i Lana Del Rey, která si kvůli neodbytným ruským příznivkyním musela dokonce zařídit soudní opatření. 

Vyděšená Lana Del Rey: Agresivní ruské fanynky se usídlily před jejím domem Lana Del Rey má hodně zanícené fanynky

Dvě vášnivé fanynky, Nataliia Krinitsyna a Vladimirovna Pozdina, prý Lanu neodbytně pronásledovaly. Dokonce na ni křičely na veřejnosti, vyhrožovaly jí a v noci zůstávaly před jejím domem a vykřikovaly její jméno. To alespoň zpěvačka uvedla u soudu, který její žádosti o zákazu přiblížení vyhověl. Náruživé fanynky se tak od ní musí držet aspoň 100 metrů daleko a nesmí se přiblížit ani k jejímu majetku.

RECENZE: Lana Del Rey už asi jiná nebude. Když ji miluješ, není co řešit

Není to poprvé, co se Lana Del Rey potýkala s obtěžováním dotěrných fanoušků. Už v minulém roce pronikly na veřejnost dva takové případy: v jednom jí byly po vloupání jednoho ctitele přímo k ní domů odcizeny dva vozy, ve druhém si nějaký obdivovatel ustlal u ní v garáži.

Kdo ví, třeba jí všechny tyhle příhody trochu hnou žlucí a další deska bude o něco živější. Ta poslední, Honeymoon z roku 2015, totiž byla znovu krásně utahaná. 

NME, jm

zavřít