Vyprodáno! Kryštof udali lístky na jarní turné za 24 hodin

Vydáno 09.11.2015 | autor: redakce

Zlaté časy skupiny Kryštof pokračují. Ani po vyprodání 8 halových show v rámci podzimní Srdcebeat tour se fanoušci nenabažili a už dychtí po tom, aby mohli své oblíbence vidět i na jaře. Jenže kdo ještě nemá lístek na některý ze 14 klubových koncertů, u oficiálních prodejců už nepořídí. 27 tisíc vstupenek zmizelo během 24 hodin.

Vyprodáno! Kryštof udali lístky na jarní turné za 24 hodin Vyprodáno! Kryštof udali lístky na jarní turné za 24 hodin

"Moc děkujeme fanouškům za obrovský zájem o naše jarní klubové turné. Pokud se dobře pamatuji, posledně fanoušci vyprodali klubové turné za pár dnů. Mysleli jsme, že i tentokrát to bude obdobné, ale to, co se strhlo, jsme nečekali. Některá místa padla dokonce za pár minut. Je to pro nás zavazující pocta," uvedl zpěvák Richard Krajčo.

Poslední úder Srdcebeatu padl v Pardubicích: Kryštof uzavřel své veleúspěšné turné

Srdcebeat Club Tour vypukne 24. února v táborském Palcátu a skončí na konci března v Ústí nad Labem. Kryštof zavítá do celkem čtrnácti měst včetně několika krajských měst, jako jsou Olomouc či Zlín, kde bude hrát ve větších sálech.

"Klubové koncerty milujeme a asi bychom mohli v každém z měst strávit týden, ale rozhodli jsme se zahrát jen jednou a nepřidávat další vystoupení. Přijdou totiž ještě Kryštof Kempy a pár podzimních klubovek. Předprodej na náš festival začne již v prosinci, takže to je pro fanoušky další šance sehnat na nás lístky," podotkl Krajčo.

LIVE: Kryštof v Praze: Vysněnokrajina existuje! A strčí do kapsy i světové hvězdy

Kryštof chce na jarní klubové turné přenést řadu prvků z toho halového, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty.

tz, jm, foto: Čestmír Jíra

zavřít