Vypsaná fiXa a Visací zámek po třech letech znovu vyráží na společné KULTTOUR 2

Vydáno 17.09.2016 | autor: redakce

Pardubická Vypsaná fiXa a pražský Visací zámek po třech letech znovu vyráží na společné turné s příznačným názvem KULTTOUR 2. Koncertní šňůra proběhne po kulturních domech napříč celou Českou republikou.

Vypsaná fiXa a Visací zámek po třech letech znovu vyráží na společné KULTTOUR 2 Vypsaná Fixa na koncertě na Střeleckém ostrově. Foto: Tomáš Vlach

Fanoušci těchto dvou formací se můžou těšit na celkem deset společných koncertů, kde kapely zahrají oblíbené hity ze svých repertoárů a učitě dojde i na pár společných písní. Turné začíná 27. října v Čenkově u Příbrami a končí 26. listopadu v Třemošnici.

Vypsaná Fixa + Střelecký ostrov = kombinace, která sakra funguje

"Je pravda, že některá spojení jsou prostě milníkem a naše první Kulttour s Visacím zámkem takové bylo," vzpomíná frontman fiXy Márdi. "Je to trošku jinej adrenalin, protože nestojíte jen před svým publikem, ale víte, že v tom kotli jsou i příznivci, kteří přišli na jinou kapelu, a vy to buď dáte a zvládnete to komplet, nebo ne. A to je to, co nás na tom baví. Samozřejmě zase si připravíme nějaké společné věci, na scénáři se teď pracuje,"

vložte odkaz, text nemažte

Vypsanou fiXu čeká kromě společného hraní i soustředění a natáčení nového alba, které by mělo vyjít na jaře příštího roku. Zatím ještě nechtějí úplně vše prozrazovat, ale už dnes je jisté, že producentem bude opět Ondra Ježek, který je podepsán pod jejich posledním albem Krásný smutný den. Vypsaná fixa bude jedním z koncertních hostů Hudebních cen Žebřík 10. března 2017 v DEPO2015 v Plzni.

Vstupenky na KULTTOUR 2 jsou k dostání exkluzivně v předprodejní síti Ticketstream. 

Seznam koncertů KULTTOUR 2:
27. 10. Čenkov u Příbrami
29. 10. Kolín
04. 11. Šumperk
05. 11. Boskovice
11. 11. Jistebnice
12. 11. Sušice
18. 11. Kroměříž
19. 11. Hodonín
25. 11. Sádek u Poličky
26. 11. Třemošnice

tz, jm

Témata: Vypsaná Fixa, Visací zámek, KULTTOUR 2, koncerty, turné

zavřít