Vypsaná Fixa chystá na Střelecký ostrov Krásný dětský den i vlastní koncert

Vydáno 22.07.2016 | autor: redakce

Vypsaná Fixa chystá pro malé i velké fanoušky na 18. srpna zábavný program na pražském Střeleckém ostrově. Celý den bude věnován rodičům a dětem. Akce je součástí takzvaného Letního tlení.

Vypsaná Fixa chystá na Střelecký ostrov Krásný dětský den i vlastní koncert Vypsaná Fixa hraje přes léto i na festivalu České Hrady.cz. Foto: Tomáš Jeřábek

Pro děti je připraven od 15:00 Krásný dětský den, který přinese spoustu zajímavých aktivit, jako je lanový park, loutkové divadlo, sokolník, žonglérská dílna a sérii ekologicky zaměřených soutěží a dovedností. Nebude chybět ani stánek Tondy Obala.

SOUTĚŽ O 3 X 2 VSTUPY NA VYPSANOU FIXU NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

V 17:00 vystoupí oblíbení Mixle v Piksle, kteří během svého koncertu pokřtí zbrusu nové album. Na dvacátou hodinu večerní je naplánován koncert skupiny Vypsaná Fixa. "Těšíme se na to, navíc dle hlasování na našem Facebooku jsme slíbili zahrát i písně, které normálně nehrajeme," říká frontman Márdi.

Vypsaná Fixa a Wohnout: Arabové si náš klip spletli s pornem

Celým dnem bude provázet známý moderátor, bavič a tanečník Lukáš Pavlásek. V případě nepříznivého počasí se Krásný dětský den přesouvá do nedaleké Malostranské besedy včetně koncertu Mixle v Piksle. Koncert Vypsané Fixy se odehraje za každého počasí.

vložte odkaz, text nemažte

Cena vstupenky na celý den je 200,- Kč + poplatky Ticketstream. Děti do dvanácti let mají vstupné zdarma. 

Další koncerty čekají na kapelu i po skončení prázdnin, například vůbec poprvé vystoupí 17. září na Radbuza festu v Dobřanech. Příští rok zahraje i na předávání hudebních cen Žebřík v plzeňském areálu DEPO2015, které proběhne 10. března. 

tz, jm, foto a video: Tomáš Jeřábek

Témata: Vypsaná Fixa, Radbuza fest, Mixle v Piksle, Žebřík, Letní tlení

zavřít