Walda Gang ruší koncerty, zpěvák Vláďa Šafránek zkolaboval

Vydáno 27.06.2016 | autor: redakce

Fanoušci teď kapelu Walda Gang na pódiích několik týdnů neuvidí. Jak totiž její členové uvedli na Facebooku, zpěvák Vladimír Šafránek musí ze zdravotních důvodů odpočívat. Zatím jsou odvolány veškeré koncerty do konce července. Kompletní vyjádření skupiny přinášíme níže. 

Walda Gang ruší koncerty, zpěvák Vláďa Šafránek zkolaboval Walda Gang teď fanoušci nějakou dobu na pódiích neuvidí

"Naši milí fanoušci a Walďáci...
S lítostí vám oznamujeme, že přišlo něco, čeho jsme se všichni dlouho obávali. Jak jistě někteří z vás ví, náš milovaný kamarád a frontman naší kapely Vladimír Šafránek, trpí dlouhodobou nemocí. A sice plicní hypertenzí a srdečními potížemi.

ANKETA: Jak rockeři oslavovali příchod nového ro(c)ku? Vyzpovídali jsme Rybičky 48, Arakain, Dymytry a další

Po včerejším koncertě, kdy to s Naším frontmanem seklo, lékaři vznesli neúprosný verdikt, že musí náš Vladik přerušit veškeré koncertování do konce července. Jeho stav je bohužel vážný a zdraví je na prvním místě. Po dohodě s kapelou jsme museli přistoupit na nejtěžší variantu... Zrušení veškerých koncertů do konce července, než se zlepší jeho zdravotní stav.

vložte odkaz, text nemažte

Předem se omlouváme promotérům za komplikace a fanouškům, kterým se to budeme snažit vynahradit. Pevně věříme, že se náš syčák Vladik vrátí v plné síle zpátky na pódia a my spolu s ním.

Držte nám palce a děkujeme za Vaši podporu a trpělivost. Walda Gang"

Témata: Walda Gang, Vladimír Šafránek, koncerty, festivaly

zavřít