Zaz bude lásku na Valentýna rozdávat v Brně

Vydáno 07.12.2015 | autor: redakce

Francouzská zpěvačka Zaz se českého publika zřejmě nehodlá nabažit. Před pár dny u nás odehrála hned tři koncerty, když dvakrát vyprodala pražské Forum Karlín a téměř naplnila i kapacitu Ostrava Arény. Nyní ohlašuje také vystoupení v Brně, kam zavítá 14. února. 

Zaz bude lásku na Valentýna rozdávat v Brně Zaz na koncertě v Ostravě 2. prosince. Foto: Petr Šrámek

Zaz si podle pořadatelů Českou republiku beznadějně zamilovala a opět se k nám těší. Zpěvačka se v roce 2009 stala překvapivou vítězkou finále třetího ročníku talentové soutěže Tremplin Génération France Bleu/Réservoir, které se odehrálo v pařížské Olympii. Přišla tam sama (ostatní soutěžící si přivedli fanoušky) a publikum dobyla, jako by je zaklela nějakým kouzlem. Také mocně zapůsobila na zpěváka jménem Raphaël, který se následně rozhodl napsat pro ni tři písničky. Tyto skladby pak nahrála Zaz na své první album a mezinárodní úspěch na sebe již nedal dlouho čekat.

LIVE: 5 důvodů, proč Zaz stála znovu za návštěvu

Dvě poslední alba Recto verso a Paris se velmi rychle dostala na špičku a patřila k nejprodávanějším také v České republice. Francouzka, která je přirovnávána třeba k Edith Piaf, u nás vystupovala už loni hned třikrát a letos tuto porci koncertů zopakovala. 

Vstupenky k stání za 1090,- a k sezení za 1290,- jsou v prodeji od pondělí 7. prosince v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket Art. Koncert Zaz pořádají Pragokoncert a Patrik Kohut.

tz, jm

zavřít