Zemřel Josef Mladý, bývalý člen skupiny Fešáci a oblíbený televizní bavič

Vydáno 07.05.2018 | autor: redakce

Josef Mladý se do povědomí publika zapsal nejen jako televizní bavič v tandemu s Josefem Aloisem Náhlovským, ale také vystupováním s country kapelou Fešáci. Zemřel v neděli 6. května ve věku 63 let. 

Zemřel Josef Mladý, bývalý člen skupiny Fešáci a oblíbený televizní bavič Zemřel Josef Mladý, bývalý člen skupiny Fešáci a oblíbený televizní bavič

"Včera nás ve věku 63 let navždy opustil náš bývalý kolega a kamarád Josef Mladý. Spolu s Josefem Aloisem Náhlovským rozdávali fešáckému publiku spoustu radosti a skvělé zábavy. Je nám to velmi líto," uvedla kapela na svém Facebooku. 

Zemřel Jan Turek, zakladatel skupiny Fešáci

Jak prozradil Náhlovský týdeníku Sedmička, Mladý byl dlouhodobě nemocný. "Byl to můj blízký kamarád, spolupracovali jsme spolu přes třicet let. Je pro mě hrozně těžké o tom mluvit," dodal. 

Ve dvojici spolu oba baviči vystupovali již od osmdesátých let. Diváci je znají například z televizních silvestrů či jiných zábavných pořadů. Ještě loni si Mladý zahrál v komedii Špindl režiséra Milana Cieslara. Kromě toho také podnikal. 

jm

Témata: Josef Mladý, Fešáci, country

zavřít